Miresevjen!!
Per tu futur ne Chat
Kliko tek Butoni "Hyr ne Chat".
Zgjidh Gjinine tende
dhe vendos Emrin
ose Pseudonimin, pastaj bej
Lidhu ose Connect!
Flasim.Net
Hyr Ne Chat

Chat Shqip Falas!

Flasim.net eshte nje komunitet shqipetaresh online. Cdo dite na vizitojne rreth 1000 persona nga te gjitha moshat. Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren! Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!

Pa Asnje Rregjistrim!

Mos prit me, gjithcka qe te duhet eshte ketu, vetem nje klikim larg! Persona te ri interesante per biseda te kendshme, njohje te reja ne rruge te... kushedi mbase perfundojne ne dashuri te perjetshme! Bashkohu me ne, hyr ne komunitet dhe vazhdo shpejt chato e argetohu sebashku me persona te tjere interesant , te rritur dhe pse jo bukurosh/e!

100% Chat Shqip

 • chat falas!

  Falas

  Zero Kosto, Zero Konsum interneti: Thjesht dhe vetem Argetim e njohje!

 • Ketu flitet Shqip

  Shqip

  Flit Shqip! Persona nga te gjith trevat shqiptare, te presin ti njohesh!

 • Perdorues Real dhe me kamer

  Reale

  Jane vizitore real ne kerkim te shoqerise sinqerte, dashurise dhe takimit. Dhe nese do mund te perdoresh Web!

 • Dashuri e sinqerte

  E Thjesht

  Shume e thjeshte: Mund te chatosh dhe nepermjet smartphonit , tabletit dhe te ndonje paisje tjeter!

Cuore ed amore online

Gjej Dashurine!

Shpirti Binjak po te pret... mos e li ne pritje! Cdo dite me shum se 2.000 persona na vizitojne ne chat duke kerkuar dashurine e vertete: E di qe cdo l'80% te vizitoreve, meshkujt apo femra, besojne qe kane partnerin perfekt ketu. Rreth 90% nga ne besojme ne Dashuri te perjetshme?
Keta persona jane tashme online duke kerkuar per shpirtin e tyre binjak, partnerin e gjithe jetes... dhe mund te jesh ti! Luaji mire kartat tua, mos lejo te te iki rasti: Mashkulli ose femra e endrave tua mund te jete duke te te pritur ne chat!
Le te jete Dashuri, Takim ose thjesht shoqeri e sinqerte, ketu mund te gjesh saktesisht ate qe kerkon!

I motivi per scegliere digichat

6 Motive per te zgjedhur Flasim.net Chat:

 1. Eshte nje chat shqiptar, ku mund te gjesh persona si ti;
 2. Eshte 100% Falas: NUK kerkohet asnje rregjistrim ose per te shpenzuar per dicka;
 3. Chato pa Rregjistrim: Mjafto te zgjedhesh nje pseudonim Dhome ku te do te futesh pa asnje rregjistrim ose shpenzim;
 4. Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote ose me te medhenj;
 5. Mund te vendosesh te perdoresh Kameren per te njohur dhe pare kush eshte ne krahun tjeter qe po te shkruan;
 6. mund te navigosh me shum thjeshtesi nga cdo smartphone, ipad ose tablet, pa shkarkim aplikacionesh!
Hyr ne Chat Athere Cfare po pret? Hyr shpejt dhe vazhdo te njohesh persona te rinj, dhe kush e di, mbase dhe dashurine e jetes tende! Kliko ne butonin ne krah te djatht dhe zgjidh pseudonimin.